İPEKYOLU KAYMAKAMI VE BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ CEMİL ÖZTÜRK’ÜN “15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ” DOLAYISI İLE YAYINLADIĞI MESAJ:
         FETÖ terör örgütünün,  hıyanet ve vahşetiyle vuku bulan, ancakmilletçe gösterdiğimiz direnç karşısında hüsrana uğrayan 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümünde, bir kez daha  demokrasi, milli birlik ve beraberliğimizin onurunu yaşıyoruz.
         Zaman, mekan ve şartlar ne olursa olsun vatanını korumak, demokrasisine sahip çıkmak uğruna gözünü kırpmadan şehitlik ve gazilik mertebesine ulaşarak bu destanı yazan bir milletin ferdi olmaktan da ayrıca gurur duyuyoruz.
         Başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, tek yürek olan milletimizin, iman gücüyle, vatan sevgisiyle, bayrak aşkıyla, kardeşlik duygularıyla bütünleşerek,verdiği mücadele ve demokrasi zaferi asla unutulmayacaktır. 
         Bu duygularla, daha güçlü Türkiye hedefi doğrultusunda her alanda ülkece emin adımlarla ilerlerken, demokrasi ve milli birlik uğruna canını feda eden 15 Temmuz demokrasi şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize şifa dileklerimle güzel bir ömür temenni ediyorum.
                                                                       Cemil Öztürk
                                                                  İpekyolu Kaymakamı
                                                             Belediye Başkan Vekili