İPEKYOLU İLÇE SEÇİM KURULU BAŞKANLIĞINDAN;
 
DUYURU
 
31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerine esas olmak üzere, İpekyolu İlçesi Seçmenlerinin oy kullanacakları sandıkların bırakılacağı okullar aşağıda belirtilmiştir.
           
           
S.NO: MAHALLE ADI:     SANDIKLARIN BIRAKILACAĞI OKULLAR                                         :
1-         Alipaşa                       Van Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Vankulu İlkokulu
2-         Bahçivan                    Vestel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
3-         Buzhane                     Tuşba İlkokulu
4-         Cevdetpaşa                 Hacıbekir İlkokulu ile Mehmet Akif Ersoy Anadolu  Lisesi                                                                                                                                          
5-         Cumhuriyet                İlknur Ilıcalı İlkokulu ile Hüsrevpaşa İlkokulu
6-         Hafiziye                      Kazım Karabekir Anadolu Lisesi ile Rekabet Kurumu İlkokulu
7-         Halilağa                      Fevzi Çakmak İlkokulu ile Hürriyet İlkokulu
8-         Hatuniye                     Mehmetçik Selen İlkokulu
9-         Selimbey                     Şehit Kemal Görgülü İlkokulu, Fatih Sultan Mehmet İlkokulu
                                               Selahaddini Eyyubi İMKB Anadolu Lisesi
10-       Serhat                         Zaferler İlkokulu ile Nene Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
11-       Şerefiye                      Mehmet Erdemoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile
                                                İpekyolu İMKB Fen Lisesi
12-       Vali Mithat Bey         Vali Mithat Bey İlkokulu, Mesut Özata Anadolu Lisesi ile
                                               Hacı Ali Akın ilkokulu
13-       Yalı                             İskele Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Özen Adalı Anadolu Lisesi
14-       Ağzıkara                     Ağzıkara İlkokulu
15-       Aktaş                          Aktaş İlkokulu
16-       Arıtoprak                    Arıtoprak İlkokulu
17-       Aşağıçitli                    Aşağıçitli Taziye Evi
18-       Aşağıgölalan               Aşağıgölalan İlkokulu
19-       Baklatepe                   Baklatepe İlkokulu
20-       Bakraçlı                      Aşağıbakraçlı İlkokulu
21-       Beşçatak                     Beşçatak İlkokulu
22-       Bostaniçi                    Erek Toki İlkokulu, Necip Fazıl Kısakürek Anadolu Lisesi,
                                            Bostaniçi Anadolu Lisesi ile Türkiye Odalar  ve Borsalar Birliği İlkokulu
23-       Çalımlı                        Çalımlı İlkokulu ile Yeniçavuş İlkokulu
24-       Değirmenarkı              Değirmenarkı İlkokulu                             
25-       Değirmenköy              Değirmen İlkokulu
26-       Dereüstü                     Dereüstü İlkokulu
27-       Dibekli                        Dibekli İlkokulu
28-       Erçek                          Erçek Çok Programlı Anadolu Lisesi ile Erçek Mehmetçik İlkokulu
29-       Esenler                        Türk Eczacılar Birliği İlkokulu, Şehit İsmail Öztürkçü Anadolu Lisesi
30-       Gövelek                      Türkan Tevfik Sarıgül İlkokulu
31-       Hacıbekir                    Cumhuriyet Anadolu Lisesi ile Vangölü İlkokulu
32-       Ilıkaynak                    Ilıkaynak İlkokuluna
33-       Irgat                            Irgat İlkokulu
34-       Karagündüz                Karagündüz İlkokulu
35-       Karakoç                     Karakoç İlkokulu
36-       Karpuzalanı                Karpuzalanı İlkokulu
37-       Karşıyaka                   Feyzi Geyik İlkokulu ile Said Nursi İmam Hatip Lisesi
38-       Kavuncu                     Kavuncu Ali Çavuş İlkokulu
39-       Kaymaklı                    Kaymaklı İlkokulu
40-       Kevenli                       Kevenli İlkokulu ile İpekyolu İlkokulu
41-       Kıratlı                         Selahattin Ülkümen İlkokulu
42-       Köşebaşı                     Köşebaşı İlkokulu
43-       Ortanca                       Ortanca İlkokulu
44-       Sarmaç                        Sarmaç İlkokokulu
45-       Seyit Fehim Arvasi     Namık Kemal İlkokulu ile Niyazi Türkmenoğlu Anadolu Lisesi
46-       Yalınağaç                   Yalınağaç ilkokulu
47-       Yatıksırt                     Yatıksırt İlkokulu
48-       Yeni Mahalle              Yunus Emre İlkokulu
                                                Bostaniçi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
49-       Yukarıgölalan             Yukarıgölalan ilkokulu
50-       Yukarıgüneyce           Yukarıgüneyce ilkokulu'na bırakılacaktır.
           
            İlanen duyurulur.                  
                                                                       İPEKYOLU 1. İLÇE SEÇİM KURULU BAŞKANI